KADEŘNICTVÍ ZARA

svěřte své vlasy kreativní kadeřnici


MATRIX byl založen v roce 1980 americkým manželským kadeřnickým párem, Arnie a Sydell Miller. Millerovi chtěli nabídnout kadeřníkům komplexní portfolio přípravků, které by jim pomohlo naplno využít vlastní talent a kreativitu a zároveň podpořilo obchodní růst. Nyní, po třech desetiletích, zůstávají tyto původní myšlenky zakladatelů stále velmi silné a Matrix se zavazuje k dalšímu rozvoji kadeřníků a nabízí široký výběr profesionálních barev, vlasové péče a stylingových produktů: SOCOLOR.beauty a Color Sync, Amplify, Sleek.look, Color.smart, Curl.life, Solutionist, Vavoom, Design Pulse...

KOMPLETNÍ PÉČE
Značka Matrix nabízí veškerou podporu, kterou kadeřníci potřebují: od kvalitních a cenově dostupných produktů po ucelené vzdělávání na míru a kompletní marketing s využitím přímo v salonech. Tato značka opravdu rozumí profesionálním kadeřníkům.

TECHNOLOGIE
Díky nejnovějším technologiím vám Matrix přináší kvalitní výrobky za příznivou cenu. Složení každého výrobku je speciálně vyvinuto, abyste dosahovali přesných, spolehlivých a krásných výsledků.
POZITIVNÍ ENERGIE
Matrix ví, co to znamená být kadeřníkem. Věříme vašemu talentu a umění. Stát se salonem Matrix, znamená stát se součástí sítě profesionálů, které spojuje vášeň a láska k jejich práci a kteří mají sílu uspět. Připojte se k Matrix a připojte se k úspěchu.

INSPIRACE
Matrix zaujímá přední místo při tvorbě nejrůznějších kadeřnických show a eventů, na nichž se setkávají kadeřníci, aby tak inspirovali svou kreativitu, společně mohli sdílet nápady rozvíjející jejich salony a zároveň si rozšířili svou síť kontaktů.